AV300USB MIXER ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ
Out Of Stock AV300USB MIXER ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ
Μίκτης ενισχυτής 6 ζωνών  με ισχύ 300W RMS & 5 εισόδους. Επιλογή λειτουργίας  100V/70V/4-16Ω. Ενσωματωμένο multimedia  με Tuner FM, USB – SD card , MP3 media player & Bluetooth.  Έλεγχος και με τηλεχειρισμό . Διαθέτει 3 εισόδους μικροφώνου και 2 εισόδους AUX. Διαθέτει έξοδο LINE-OUT. Το MIC1 μπορεί να λειτουργήσει με προτεραιότητα. Διαθέτει 6 ζώνες με ξεχωριστό έλεγχο έντασης για κάθε ζώνη. Ανεξάρτητη ρύθμιση έντασης ήχου για κάθε είσοδο. Ρυθμιστικά bass, treble και master volume. Ενισχυτής class AB, frequency response: 80Hz~18ΚHz. THD:<1%. Ανεμιστήρας υψηλής ταχύτητας. Protections: Short circuit, delayed on, thermal, overload, DC faults. Ο ενισχυτής διαθέτει σύστημα ειδοποίησης  ALARM SERVICE. Σε περίπτωση βλάβης του ενισχυτή ηχητική ειδοποίηση (buzzer) ενημερώνει ότι ο ενισχυτής δεν έχει έξοδο. Διαστάσεις (HxWxD) 88x482x360mm . Βάρος  12kg.
MIXER - AMPLIFIER 100V
ΜΟΝΤΕΛΟ AV300USB
ΤΥΠΟΣ MIXER AMPLIFIER 100V
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PUBLIC ADDRESS
ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΞΟΔΟΥ ΕΝΑ
W RMS ΑΝΑ ΚΑΝΑΛΙ 100V 300W
W RMS ΑΝΑ ΚΑΝΑΛΙ 4-16 Ω 300W
ΦΟΡΤΙΟ ΕΞΟΔΟΥ 100V-70V-4-16OHM
ΖΩΝΕΣ ΕΞΟΔΟΥ 6 ZONE
ΕΙΣΟΔΟΙ MIC 3 MIC
ΕΙΣΟΔΟΙ LINE 2 LINE
ΤΥΠΟΣ ΕΙΣΟΔΩΝ UNBALANCE
MEDIA PLAYER USB - SD CARD
LINE OUTPUT 1 LINE
FM TUNER ΝΑΙ
ΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑΣ 80HZ-18KHZ
T.H.D THD:1%
RACK MOUNT ΝΑΙ
RACK SIZE 2U
ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 230V